Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

ZSP Nr 2 świętuje sukces

ZSP NR 2 w Kępnie świętuje sukcec budowlańca.

Uczeń technikum budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie -Krystian Szczot został finalistą XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych!
Po etapie okręgowym , który odbył się 3.03.2018 w Wieluniu, uczeń klasy IV uzyskał kwalifikację na etap centralny ogólnopolskiej olimpiady, która odbędzie się w dniach 12-14.04.2018r. w Zielonej Górze. Na etapie okręgowym równie dzielnie reprezentował szkołę uczeń klasy III – Jakub Kibort, który co prawda nie zakwalifikował się do dalszego etapu, ale zajął zaszczytne (rokujące) miejsce XVII (z 47 biorących udział w zawodach uczestników), co daje mu duże szanse na przyszły rok. Organizatorem konkursu jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Cała społeczność szkolna, z opiekunem przygotowującym uczniów do zmagań olimpijskich Moniką Więcławską na czele, trzyma kciuki za dalsze powodzenia. Główne zmagania konkursowe już 13 kwietnia – ale z Krystianem trzynastka nam nie straszna!
Młodzieży! To są przykłady do naśladowania! Realizujcie swoje plany i marzenia. WARTO!

M. Więcławska

Uczniowie ZSP Nr 2 z opiekunem

Uczniowie ZSP Nr 2 z opiekunem

Krystian Szczot na etapie okręgowym

Krystian Szczot na etapie okręgowym                                             

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
plakat2
Animatoria muzyczna z ARTwarium

Stowarzyszenie ARTwarium tradycyjnie przedstawiło kolejną ofertę warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Od połowy kwietnia mieszkańcy regionu mogą skorzystać z...

Zamknij