Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Młodzi złodzieje na ulicach Kępna

06 stycznia br. do kępińskiej komendy wpłynęła informacja o zuchwałej kradzieży dokonanej przez dwóch mężczyzn. Wyrwali oni torebkę, idącej chodnikiem 70-latce, mieszkance Kępna. Potem uciekli. Kobiecie skradziono dokumenty oraz pieniądze. Torebkę znaleziono kilka ulic dalej, porzuconą w śniegu.

Personalia sprawców nie pozostały długo anonimowe. W wyniku podjętych czynności służbowych policjanci ustalili, że sprawcami są dwaj nastolatkowie z gminy Kępno – 18- latek i jego 16-letni kolega. Obaj są już dobrze znani kępińskim mundurowym.

18-letni kępnianin został już przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży. Akta sprawy trafią do Sądu Rejonowego. O jego 16-letnim wspólniku poinformowano Sąd Rodzinny i Nieletnich w Kępnie. To sąd podejmie decyzję co do zakresu odpowiedzialności za czyn, którego dopuścił się 16-latek.

źródło: KPP w Kępnie

Updated: 21 stycznia 2016 — 19:02
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trzcinica - nagrody w konkursie Zapobiegajmy Pożarom
Trzcinica: Nagrody w konkursie „Zapobiegajmy Pożarom”

W miesiącu styczniu odbyło się wręczenie nagród dla uczestników etapu gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Na eliminacje gminne zgłoszono...

Zamknij