Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zebrali 15 litrów krwi

22 marca w Kępińskim Ośrodku Sportu i rekreacji odbyła się wspólna akcja służb mundurowych pod nazwą „SpoKREWnieni służbą”.

Akcja odbyła się dzięki uprzejmości Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

W tym dniu aż 52 osoby chciały oddać krew na rzecz osób chorych i potrzebujących. Ze względów zdrowotnych krew oddały 34 osoby. Była to niebagatelna liczba, gdyż w sumie zebrano 15 litrów krwi!

W zbiórce wzięli udział policjanci i strażacy – KP PSP i ochotnicy. Nie zabrakło także młodzieży i mieszkańców powiatu kępińskiego.

316-207563_g

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
378-akt
II Kongres Trzeźwości

Wdniach 19-21 marca w Kępnie odbywał się II Kępiński Kongres Trzeźwości w Diecezji Kaliskiej pod hasłem ,,Budujmy na Rodzinie”. Uczestnicy...

Zamknij