Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zderzyli się na skrzyżowaniu

27 września br. w godzinach popołudniowych oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Chojęcin na byłej drodze krajowej nr 8.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia ustalili, że 74-latek, kierujący daewoo, jadący w kierunku Wieruszowa zderzył się z volkswagenem, za kierownicą którego siedział 38-latek z gm. Bralin. 38-latek skręcał na skrzyżowaniu z ul. Wrocławskiej w kierunku Bralina. Według wstępnym ustaleń, obaj kierowcy uważali, że w tym samym czasie mają na sygnalizatorze zielone światło.

W wyniku zderzenia do szpitala trafiła pasażerka daewoo. Do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim trafiło także jedno z trojga dzieci, które były pasażerami volkswagena.

Postępowanie, które pozwoli wyjaśnić przyczyny i rzeczywiste okoliczności zajścia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP Kępno.

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sesja Rady Gminy Rychtal101
Odbyła się X Sesja Rady Gminy Rychtal

Po dokonaniu otwarcia i stwierdzenia prawomocności obrad X Sesji Rady Gminy w dniu 16 września radni minutą ciszy uczcili pamięć...

Zamknij