Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zderzenie kilku aut

11 marca br. w godzinach wieczornych na drodze między Laskami a Mroczeniem doszło do zderzenia się czterech samochodów.

O zdarzeniu oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony 11 marca br. około godz. 19.30. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce ustalili, że kierująca toyotą 74-latka z gm. Perzów jadąc w kierunku Mroczenia, na odcinku drogi przechodzącym przez teren leśny, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w bok audi, które jechało z przeciwnego kierunku. W audi znajadowali się 29-latek z gm. Rychtal i pasażerka – jego rówieśniczka, także z gm. Rychtal.

Następnie kierująca toyotą uderzyła czołowo w mercedesa, którym kierował 32-latek z gm. Trzcinica On również podróżował z pasażerką – 29-latką z gm. Trzcinica. Następnie w mercedecesa wjechało bmw, za kierownicą którego siedział 47-latek z gm. Trzcinica oraz dwoje pasażerów – 45-latka z gm. Trzcinica i ich 6-letni syn. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Obrażeń ciała w postaci złamań doznała 74-letnia sprawczyni zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Kępno.

źródło: KPP Kępno

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
logo PUP
Oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie. BRANŻA HANDLOWA Zawód SPRZEDAWCA – 1 osoba Wykształcenie nie wymagane, Wymagania...

Zamknij