Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zaproszenie na spotkanie ze stylistką

Spotkanie ze stylistką w Samorządowej Bibliotece Publicznej im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej w Kępnie! Już 8 grudnia czytelniczki Biblioteki będą mogły odkryć, jak w prostych krokach zadbać o swój wygląd. Wszystko dzięki Alicji Bogdan, dyplomowanej osobistej stylistce i doradcy wizerunku.

Alicja Bogdan jest autorką książki pt. ,,Piękna każdego dnia.365 wskazówek stylistki”, wkrótce ukaże się jej druga publikacja – ,,Osobista stylistka. Zawód przyszłości”. Dzięki jej radom tysiące Polek nauczyły się, że dbanie o siebie wcale nie wiąże się z czasochłonnymi zabiegami – wystarczy kilka prostych nawyków, by czuć się coraz lepiej we własnej skórze i nabrać pewności siebie, na przykład poprzez… odpowiedni dobór kolorów.
Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w piątek, 8 grudnia, w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 7. Wstęp darmowy.
Jednocześnie kilka dni później, w czwartek 14 grudnia w siedzibie Biblioteki odbędzie się Bazar Biblioteczny, podczas którego czytelniczki i goście Biblioteki będą mogli odświeżyć swoją szafę z ubraniami. Wystarczy przyjść do Biblioteki z własnymi ubraniami, torebkami, butami… i wymienić się z innym uczestnikiem spotkania! Akcja ma charakter wymiany „ubranie za ubranie”, a nie sprzedaży, nie będą więc potrzebne żadne pieniądze, by wyjść z nowym modnym ciuchem! Bazar rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godz. 18:00.

Plakat obraz ulotka bazar

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
podsuowanie-akcji-misie-ratownisie-kepno-henczyca (33)
Misie Ratownisie ruszyły na pomoc

29 listopada w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie odbyło się podsumowanie akcji "Misie Ratownisie". Wszystkich zebranych przywitał...

Zamknij