Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zaproszenie na spotkanie z Marcinem Pałaszem

Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej w Kępnie zaprasza na spotkanie z pisarzem, twórcą słuchowisk radiowych dla dzieci oraz autorem książki pt. „Opowieści z Krainy Potworów”, Marcinem Pałaszem.

Spotkanie odbędzie się 15 maja 2018 r. w dwóch filiach bibliotecznych: w filii w Olszowie (o godz. 9:00) oraz w filii w Mikorzynie (o godz. 11:00).

Marcin Pałasz to znany twórca książek dla dzieci i młodzieży. Jest dwukrotnym laureatem wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Kornela Makuszyńskiego. Czytelnicy znają go m.in. z książek o Elfie, psie przygarniętym ze schroniska, a także opowiadaniach sience-fiction dla dzieci „Opowieści z Krainy Potworów” i „Powrót do Krainy Potworów”.

Marcin Pałasz (2)

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
dzień bibliotekarza
Do biblioteki na kawę

W dniu 8 maja przypada Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji bibliotekarki Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie zapraszają wszystkich...

Zamknij