Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zaproszenie na rajd rowerowy

Dyrektor Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie zaprasza na rajd rowerowy wszystkich sympatyków książek i dwóch kółek.

Rajd odbędzie się 26 maja w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. Jej celem jest integracja mieszkańców, ale też promocja czytelnictwa, biblioteki i zdrowego stylu życia. Do udziału w rajdzie zaproszeni są miłośnicy książek i rowerów, aby wspólnie poznać okolicę oraz spędzić miło czas w gronie osób o podobnych pasjach.

Tegoroczny rajd organizowany jest przez Samorządową Bibliotekę w Kępnie pod hasłem „Poznaj nasze filie”. Trasa przejazdu prowadzić będzie od siedziby głównej przy ul. Kościuszki 7 do filii w Olszowie, a następnie filii w Mikorzynie, gdzie odbędzie się wspólne ognisko oraz gry i zabawy integracyjne. Całość trasy wynosi ok. 15 km. Zbiórka 26 maja o godz. 9:45 pod siedzibą główną Biblioteki (ul. Kościuszki 7). Obowiązują wcześniejsze zapisy! Aby zgłosić swój udział w rajdzie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Biblioteki najpóźniej do 21 maja br.

Szczegóły w regulaminie. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.waszabiblioteka.pl w zakładce „Dzieje się” oraz w Bibliotece.

Dorota Paszko

plakat (1)

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
PUP: Aktualne oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie. BRANŻA HANDLOWA Zawód SPRZEDAWCA– 1 osoba Wykształcenie średnie Wymagania Sprzedaż towarów....

Zamknij