Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Zapisy na wyjazd do Westernlandu

Dzieci ze Szkół Podstawowych w gminie Trzcinica mają szansę na darmowy wyjazd do Westernlandu w Józefowie. Ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie zadecyduje data zgłoszenia. Rodzice mogą zgłaszać swoje pociechy w sekretariatach szkół lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy.

W planach są dwa wyjazdu. Pierwszy  9 lipca 2014 r. dla dla uczniów Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół w Trzcinicy, drugi dzień później, 10 lipca 2014 r., dla uczniów  Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół w Laskach. Każda wycieczka ograniczona jest limitem 45 miejsc. Wyjazd rozpocznie się o 7:30, powrót planowany jest na godzinę 16:30.

Wycieczka może okazać się nie lada rozrywką. W planie jest m.in. wizyta u szeryfa, czy poczęstunek przy grillu traperskim. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił na byku rodeo i wspiąć się na górę. Każdy z uczestników otrzyma mapę wioski i za jej pomocą odnajdzie wszystkie przygotowane atrakcje.

Westernland

Wyjazd do Westernlandu jest całkowicie bezpłatny. Aby zgłosić swoje dziecko należy dostarczyć wypełnione oświadczenie, które można pobrać w sekretariatach obu szkół, Urzędzie Gminy Trzcinica oraz ze strony internetowej gminy.  

westernland

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje 2014 z KOK
Wakacje z KOK

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza chętnych do skorzystania z wakacyjnej oferty. Wakacje z KOK-iem to czas ciekawych zabaw i atrakcji, dla wszystkich, którzy...

Zamknij