Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wystawa prac Natalii Wabnic

Od 8 października br. w galerii w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy można oglądać wystawę prac artystycznych Natalii Wabnic, mieszkanki Trzcinicy.

Natalia Wabnic jest mieszkanką Trzcinicy, absolwentką specjalności „Kształtowanie i Ochrona Krajobrazu Kulturowego” na kierunku Ochrona Dóbr Kultury, z zamiłowania zajmuje się twórczością artystyczną, absolutnie nie ograniczającą się do jednej techniki.
Podobno wszyscy mamy jakiś ukryty talent. Niektórzy odkrywają go wcześniej, inni później, jeszcze inni wcale… Zdolności drzemią jednak w każdym i tylko od nas zależy, czy uruchomi je odpowiedni bodziec. Nic jednak nie jest za darmo – w każdym przypadku, by rozwijać ów talent, konieczna jest odpowiednia determinacja i ciężka praca – mówi autorka prac Natalia Wabnic.

wystawa-prac-natalia-wabnicDSCN0277 wystawa-prac-natalia-wabnicDSC_1412
Wystawa składa się po części z rysunków, które ilustrują tomik wierszy „Ołówkowe szepty” autorstwa Renaty Adamskiej. Pozostałe wpisują się tematycznie w profil twórczości młodej artystki, balansującej na pograniczu dwóch światów, z nutką lokalnego patriotyzmu.
Wraz z otwarciem nowego obiektu biblioteki gminnej mieszkańcy mają możliwość podziwiania różnych wystaw. Wernisaż prac artystycznych Natalii Wabnic jest pierwszą prezentacją w galerii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli piękna do obejrzenia wystawy mieszkanki Trzcinicy – podsumowuje Renata Gość dyrektor GBP w Trzcinicy.

wystawa-prac-natalia-wabnicGalera 1 wystawa-prac-natalia-wabnicGaleria

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Urna - wybory
Nieoficjalne wyniki wyborów

Znamy nieoficjalne wyniki wyborów parlamentarnych w naszym okręgu. Z okręgu kalisko-leszczyńskiego pięć mandatów przypadło dla Prawa i Sprawiedliwości – Jan Dziedziczak,...

Zamknij