Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wystawa fotografii „Zapomniane piękno”

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Tomasza Cichego „Zapomniane piękno”, której otwarcie nastąpi 10 grudnia o godzinie 17:30.

Tomasz Cichy swój warsztat fotograficzny doskonali od 10 lat. Efektem jego pracy i pasji są wystawy autorskie. Głównym tematem zdjęć jest zapomniane dziedzictwo kultury, zaczynając od obiektów industrialnych, poprzez pałace i dworki, na starych chatach kończąc. Zaangażowanie i doskonałe zdjęcia docenił m. in. jeden z większych portali internetowych, który regularnie publikuje materiały Tomasza Cichego. Jego funpage polubiło ponad 15 tysięcy użytkowników. Obecnie w sprzedaży jest kalendarz z autorskimi zdjęciami, który będzie można nabyć podczas wernisażu w Bibliotece.

Biblioteka wystawa

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
projekt-filmu-biblioteka-trzcinica
Trzcinica: projekcja filmu w bibliotece

W listopadowe niedzielne popołudnia dla mieszkańców gminy Trzcinica i powiatu kępińskiego, jak również parafian w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy...

Zamknij