Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wystawa fotografii Patryka Biegańskiego

29 czerwca o godz. 18:00 w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej oraz spotkanie z autorem zdjęć, Patrykiem Biegańskim.

Wystawa przygotowana jest przez Samorządową Bibliotekę Publiczną w Kępnie w ramach dofinansowania z Fundacji Banku Zachodniego WBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”, zadanie: Biblioteka zbliża ludzi.

Patryk Biegański to lokalny miłośnik fotografii z Mroczenia. Fotografią zajmuje się od 2014 roku. Współpracował m.in. z przewodnikiem internetowym GoodPoland.com “Najpiękniejsze miejsca w Polsce”, wydał serie pocztówek oraz kalendarzy, prezentował swoje prace na wystawach. Wykonane przeze niego fotografie zostały wyróżniane przez takie portale jak National Geographic America oraz National Geographic Poland.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną zdjęcia z malowniczych zakamarków świata, ale też z naszego regionu. Najpiękniejsze podróże zaczynają się bowiem tuż po wyjściu z domu. Serdecznie zapraszamy!

wystawa plakat jpg

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
sildceramidla na bursztynowym szlakump
Ceramidła na bursztynowym szlaku

Zaproszenie na koncerty, warsztaty, potańcówkę i mecz ! Ceramidła- przedmioty z ceramiki. Bursztynowy szlak- kierunek wymiany handlowej od Bałtyku do...

Zamknij