Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wyróżnienie dla mieszkanki Łęki Opatowskiej

12 września w Licheniu podczas V Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich, rozstrzygnięto plebiscyt pt. “Wieś jest kobietą”, trwający od 1 marca do 6 września.

Organizatorem konkursu był „Tygodnik Rolniczy”, który po raz pierwszy ogłosił plebiscyt „Wieś jest kobietą” w celu wyboru kobiety, której społeczna aktywność przyczynia się do rozwoju i promocji wsi, a postawa jest godna naśladowania. O tytuł „Kobieta Roku” ubiegały się kandydatki animatorki kultury, sołtyski, założycielki stowarzyszeń i fundacji.
Wśród 16 laureatek wyróżnienie odebrała jako jedyna z naszego powiatu Zofia Kucharska mieszkanka Łęki Opatowskiej. Pani Zofia otrzymała list Gratulacyjny oraz Dyplom za zaangażowanie w aktywizację lokalnej społeczności oraz prace na rzecz rozwoju i promocji wsi. Jest to niewątpliwie ogromny sukces znaleźć się w 16 laureatek wyróżnionych w konkursie.

zofia-kucharska-wiec-jest-kobieta

Opracowano na podstawie materiałów UG Łęka Opatowska.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja Kepno
Kontrolowali pieszych i rowerzystów

W piątek, 18 września br, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kępnie prowadzili akcję związaną z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego...

Zamknij