Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wypadek w Piotrówce

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie ustalają przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło w rejonie miejscowości Piotrówka.

Około godziny 2:20 na drodze powiatowej Trzcinica-Piotrówka, kierujący audi 23-letni mieszkaniec gminy Rychtal prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W ciężkim stanie przewieziony został do szpitala. Trwają czynności wyjaśniające to zdarzenie.

316-230531 316-230532

Opracowano na podstawie materiałów KPP Kępno.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSC_0052
IV Kępiński Bal Seniora

Vivat Seniorzy! Vivat bal! Jeżeli ktoś twierdzi, że seniorzy nie potrafią się bawić, to z pewnością nie miał na myśli...

Zamknij