Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

WOŚP w gminie Perzów

Po raz kolejny do orkiestrowego grania włączyła się Gmina Perzów. Od wczesnych godzin rannych na terenie całej gminy 18 wolontariuszy zbierało pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W godzinach popołudniowych w Gminnym Ośrodku Kultury odbywały się koncerty i pokazy lokalnych artystów połączone z licytacją orkiestrowych gadżetów.
Na perzowskiej scenie zaprezentowali się młodzi karatecy z Klubu Karate Kaminari, sekcja instrumentalno-wokalna działająca przy GOK w Perzowie, szkoła tańca Glamdance. Odbył się także koncert zespołu Perzowianie, swoje talenty wokalne prezentowały dzieci z ZS w Perzowie i ZS w Trębaczowie.

perzow-wosp-04perzow-wosp-03perzow-wosp-02

Na zakończenie wystąpił duet One Night z Ukrainy. Licznie przybyli mieszkańcy gminy licytowali orkiestrowe gadżety. Licytowano m.in. okolicznościowy tort WOŚP, obrazy, książki, płyty CD ofiarowane przez darczyńców z gminy Perzów, a także monety i kalendarz z autografem Jurka Owsiaka oraz wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. W sumie w perzowskim sztabie WOŚP zebrano 10 704. 22 zł. 8099.22 zł zebrali wolontariusze, a zysk z licytacji wyniósł 2 605 zł. Na zakończenie ok. godziny 20:00 nad Perzowem rozbłysło światełko do nieba.
Organizatorzy perzowskiego sztabu dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji WOŚP w Perzowie, w szczególności darczyńcom i sponsorom.

perzow-wosp-01

 

 

 

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
turkowy-koncert-02
Turkowy: Koncert Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 15.01.2017r. w kościele p.w. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Turkowach odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek z udziałem Zespołu...

Zamknij