Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Woda niezdatna do picia

Informacja dla mieszkańców Myjomic, Ostrówca, Kierzna i Kierzenka.

Na podstawie wyników badań wody przeprowadzonych kontrolnie przez laboratorium Spółki Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o. w dniu 20.09.2017 r. informujemy, że jakość wody dostarczanej ze Stacji Uzdatniania Wody w Myjomicach chwilowo nie odpowiada wymaganiom określonym w załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13.11.2015 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
Dbając zatem o bezpieczeństwo swoich klientów, Spółka prosi o bezwzględne stosowanie się do komunikatu wydanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kępnie z dnia 21.09.2017 r. (w załączeniu) i do celów konsumpcyjnych używania wyłącznie wody przegotowanej.

Wodociągi Kępińskie Spółka z o.o. zapewnią Mieszkańcom ww. miejscowości zastępcze źródło wody przeznaczonej do spożycia, tj. beczka z wodą będzie przemieszczać się na terenie całego wodociągu 21 września w godzinach 16.00 – 18.00, a następnie w godzinach: 8.00 – 11.00 oraz 16.00 – 18.00.

Zarząd Spółki podjął już daleko idące działania naprawcze zmierzające do poprawy jakości wody i szybkiego ustalenia źródła zaistniałego zanieczyszczenia przez swoje służby.

Informacje o jakości wody będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej spółki (www.wodociagi.kepno.pl) i oczywiście w formie komunikatów w Państwa miejscowości.

KomunikatPPISwKepnie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
drogatrzcinica (1)
Wniosek złożony

  Powiat Kępiński złożył wniosek na zadanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 5692P Mroczeń-Laski Borek i 5688P Laski Borek – Wielki...

Zamknij