Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Włamywacz zatrzymany

Pod koniec października br. do KPP w Kępnie trafiło zgłoszenie o kradzieży z włamaniem na terenie ogródków działkowych w Kępnie.

Sprawca wyłamał zamek i wszedł do wnętrza altanki skąd zabrał narzędzia ogrodowe i alkohol, a także butle gazowe.
Policjanci, podczas wykonywania rozpytań i sprawdzeń ustalili, ze sprawcą włamania do altanki jest 22-latek z gm. Kępno. Ustalili także, że nie było to jego jedyne włamanie na teren ogródków działkowych w ostatnim czasie. Mężczyzna włamała się też do innej altanki skąd również zabrał butlę gazową.
04 listopada br. mężczyzna usłyszał zarzuty włamania z art. 279 kodeksu karnego. Mężczyźnie grozić może do 10 lat pozbawienia wolności.

działka

Opracowane na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
uczniowie zss w Słupi pod Kępnem na Malcie (6)
Uczniowie ZSS na Malcie

W dniach 18-25 października 2017 r. kolejna grupa uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem wraz z opiekunami...

Zamknij