Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Włamywacz zatrzymany

Policjanci z KPP w Kępnie zatrzymali włamywacza, który od kilku miesięcy dokonywał kradzieży na jednym z kępińskich osiedli. 

W sierpni br. na Komendę Policji w Kępnie zgłosił się mieszkaniec Kępna poszkodowany przez złodzieja. Poinformował on o kradzieży z jego piwnicy elektronarzędzi na kwotę ok 3000 zł. Po dokonanym śledztwie okazało się, że ten sam sprawca dokonał w listopadzie tamtego roku jeszcze kilku innych włamań. Łupem złodzieja padły narzędzia, napoje, alkohol oraz gry komputerowe. Łączna suma strat wyniosła 5000 zł. Ponadto włamywacz zdemolował drzwi w jednym z kępińskich mieszkań. Straty wyniosły ok 800 zł. W minionych dniach sprawca został ujęty przez Policję i podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileusze małżeństwa Łęka Opatowska
Jubileusze w Łęce Opatowskiej

W uroczystej oprawie 11 par mieszkających na terenie gminy Łęka Opatowska świętowało dnia 18 września 2014r. jubileusz pożycia małżeńskiego. Złote...

Zamknij