Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wjechał w ciągnik rolniczy

08 grudnia 2017 roku na drodze nr 8 w miejscowości Chojęcin Szum doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 

08 grudnia 2017 roku około godz. 17.20 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Chojęcinie Szum. Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia ustalił, że 67-latek z Cekowa, który kierował mitshubishi zasnął za kierownicą swojego samochodu, zjechał na niewłaściwy pas ruchu a następnie uderzył w jadący prawidłowo ciągnik rolniczy.

316-155088_gObaj kierowcy byli trzeźwi. Ciągnikiem poruszał się 50-latek z gm. Kępno. Nie odniósł on obrażeń ciała. Mitshubishi uległo poważnym uszkodzeniom, a jego kierowca zakleszczył się w samochodzie. Może jednak mówić o dużym szczęściu, nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Przeciwko kierowcy mitshubishi zostanie teraz sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie.

316-155087316-155090

źródło: KPP Kępno

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
policja-autokar01
34 kolizje i 2 wypadki w styczniu

34 kolizje drogowe i 2 wypadki - to najważniejsze liczby minionego miesiąca, pod względem bezpieczeństwa na drodze. W styczniu 2017...

Zamknij