Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wieruszów: WDK zaprasza na „Songowisko”

Profesjonalne jury, konsultacje z instruktorami śpiewu i bardzo atrakcyjne nagrody! 

Grasz w zespole? Jesteś wokalistą? Zgłoś się do Przeglądu Talentów Muzycznych „Songowisko”!
Celem Przeglądu jest wyłonienie szczególnie uzdolnionych wokalistów i zespołów z rejonu województwa łódzkiego oraz województw ościennych.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
ZGŁOSIĆ SIĘ! Dostarcz do Wieruszowskiego Domu Kultury swoje demo i kartę zgłoszeniową! Zgłoszenia przyjmujemy do 6 kwietnia.

Konkurs skierowany jest do wokalistów w wieku od 16 do 30 lat oraz do zespołów (składających się z wokalistów i instrumentalistów).

Jesteś wokalistą? Konkurs dla Ciebie przebiega dwuetapowo:
I etap (15.04.2016): przesłuchania uczestników zakwalifikowanych na podstawie nadesłanego demo. Uczestnicy wykonują przed Jury jeden przygotowany przez siebie utwór.
II etap (16.04.2016): osoby zakwalifikowane w I etapie mają jeden dzień na opracowanie piosenki wybranej z listy przygotowanej przez organizatora. Przed zaprezentowaniem jej w II etapie uczestnicy mają okazję do konsultacji z wykwalifikowanymi trenerami.
Z II etapu zostaną wyłonieni laureaci konkursu.

Grasz w zespole?
I etap (16.04.2016): Zespoły, które zostały zakwalifikowane do przeglądu na podstawie przesłanego demo prezentują przed Jury dwa utwory. Na podstawie występów zostają wyłonieni laureaci.
Laureaci obu kategorii wystąpią podczas Koncertu Laureatów (16.04.2016), w trakcie którego zostaną ogłoszeni zwycięzcy oraz wręczone nagrody.

Uczestnicy przeglądu walczą o nagrody pieniężne.
Zwycięzcy obu kategorii zostaną zaproszeni do nagrania epiki w studiu nagrań organizatora, w terminie do roku czasu od występu w Przeglądzie. Organizator zapewnia także udział w warsztatach muzycznych. Ponadto Finaliści konkursu zostaną zaproszeni do występu podczas Dni Wieruszowa, 28-29 maja 2016 roku.

Szczegóły Przeglądu, regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie Wieruszowskiego Domu Kultury: www.wdkwieruszow.pl (tel. 62 78 41 080) Zgłoszenia można nadsyłać na adres organizatora: ul. Rynek 8/9, 98-400 Wieruszów lub drogą elektroniczną na adres: m.zych@wdkwieruszow.pl.

WDK zaprasza na Songowisko

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stowarzyszenie Ołówek zaprasza na warsztaty
Stowarzyszenie ‚Ołówek’ zaprasza na Warsztaty Na Piątkę

Nie Siedź w domu! Wyjdź do ludzi !!! Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością i Ich Rodzin OŁÓWEK zaprasza do...

Zamknij