Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wieruszów: WDK zaprasza na Silent Disco

Wieruszowski Dom Kultury zaprasza na Silent Disco (dyskotekę w słuchawkach) 29 stycznia o godz. 20:00. Trzech DJ’ów, trzy różne style muzyczne i bezprzewodowe słuchawki dla każdego!
Ty decydujesz, co w nich usłyszysz – tylko Ty wiesz do czego tańczysz.

Każdy z uczestników na czas dyskoteki zostanie wyposażony w bezprzewodowe słuchawki, odbierające różne kanały dźwiękowe.

Trzech DJ’ów będzie grało jednocześnie na trzech oddzielnych kanałach, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł na bieżąco decydować, do której muzyki chce się bawić.

Nie podoba Ci się to co słyszysz? Zmieniasz kanał na inny i bawisz się dalej!

W Wieruszowie o gorącą atmosferę na parkiecie zadbają:

Dj Barthvader – Bartłomiej Rzeczycki – producent muzyczny, twórca i dj występujący pod pseudonimem Barthvader. W każdym muzycznym wcieleniu czujący się jak ryba w wodzie – od funky/disco, przez r&b/hip-hop, przez house, deep house, electro, mash-up aż po rock.

Dj OSTRY – Artur (DJ @STRY) Swoją fascynację muzyczną rozpoczął w 1994 roku, zaczynając od deków kasetowych, cd odtwarzaczy, poprzez winyle, po cd – playery. Podczas całej swojej przygody z muzyką grywał w najpopularniejszych klubach w Polsce. Jego preferowanym stylem muzycznym jest house, funky, techno,pop,dance ale grywa różnorodną muzykę, w zależności od stylu imprezy oraz upodobań publiczności.

Dj Sztuka – Pod tym pseudonimem kryje się Piotr Sztucki Szewców, Warszawski Dj i promotor wyjątkowego stylu electro swing, wyjątkowo tanecznego i dynamicznego stylu muzycznego.

Zapraszamy!

SILENT DISCO

29 stycznia (piątek)

godzina 20:00

Wstęp: 20 zł – bilety dostępne już dziś w Wieruszowskim Domu Kultury.

Nie trać czasu! Liczba miejsc ograniczona!

SILENT DISCO w Wieruszowie

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
Oferty pracy PUP

Aktualne oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie. BRANŻA HANDLOWA Zawód SPRZEDAWCA– 1 osoba, Wymagania Sprzedaż towarów w branży elektrycznej,...

Zamknij