Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wieruszów: Konkurs muzyczny

Masz zespół muzyczny? Weź udział w konkursie, zagraj na Dniach Wieruszowa!

przeglad_muzycznyWieruszowski Dom Kultury zaprasza młode (ciałem jak i duchem) zespoły muzyczne do udziału w „Spontanicznym Przeglądzie Muzycznym”, konkursie niezwykle zobowiązującym ( występ na Dniach Wieruszowa!) jednocześnie zupełnie zwyczajnym, jakich wiele w kraju, mającym swoją siłę w muzyce, jako jednej z dziedzin sztuk pięknych! W 2016 roku dom kultury zorganizował przegląd talentów muzycznych „Songowisko” gdzie laureaci wystąpili na Dniach Wieruszowa. Zmieniamy rozbudowaną formułę konkursu, zostając przy pięknej idei, promocji i wspierania młodych zespołów muzycznych.

Gracie o nagrodę!
Otrzymujecie satysfakcje finansową, rozwijacie swoje talenty, wykorzystujecie swoje możliwości!
Spontaniczny Przegląd Muzyczny odbędzie się 23 czerwca 2017r, na wieruszowskim skateparku a laureat konkursu w dniu 20.08.2017 wystąpi podczas XXIII Dni Wieruszowa, w dniu koncertu Agnieszki Chylińskiej.
Szczegóły w regulaminie!
Zgłoszenia zespołów przyjmujemy tylko do 15 czerwca. Wystarczy przesłać nam e-maila na adres wdk@wdkwieruszow.pl z kartą zgłoszenia i demo.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.wdkwieruszow.pl, lub Wieruszowskim Domu Kultury!

karta uczestnictwa.Przeglad zespo+éow wszelakich 1

Regulamin. Przeglad zespo+é+-w wszelakich 2017.

Grasz w zespole, który marzy aby zagrać na dużej scenie dla masowej publiczności? Macie co najmniej półgodzinny repertuar? Ten konkurs jest właśnie dla Waszego zespołu!

Spontaniczny Przegląd Muzyczny:
zobowiązujący, zupełnie zwyczajny jako dowód na istnienie muzyki. 23.06.2017, Skatepark- Wieruszów.

Wieruszowski Dom Kultury.

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Grzegorz Hadzik
Trzcinica: Pozyskano 5 mln zł

Dużym osiągnięciem w 2016 roku było przygotowanie wniosków i odpowiedniej dokumentacji, która zakończyła się skutecznym pozyskaniem w ciągu minionego półrocza...

Zamknij