Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Wakacje z KOK

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza chętnych do skorzystania z wakacyjnej oferty.

Wakacje z KOK-iem to czas ciekawych zabaw i atrakcji, dla wszystkich, którzy będą się nudzić w domu.

Od 01 lipca do 14 sierpnia w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godzinach 10:00-13:00 odbywać się będą wakacyjne zajęcia w budynku Kępińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Broniewskiego 5. Na pewno będzie kreatywnie.

Ponadto wszyscy miłośnicy znaczków pocztowych spotkają się we wtorki 08.07, 15.07, 22.07, 29.07 o godzinie 13:30 na zebraniach kółka filatelistycznego.

W weekendy także będzie co robić. W niedzielę 06.07 DECOUPAGE zaprasza na swoje dni otwarte. Na kolejną niedzielę, 20.07 KOK zaplanował wycieczkę rowerową. Natomiast 16.08 w sobotę organizuje piknik lotniczy, na który już dziś wszystkich serdecznie zaprasza.

Wakacje 2014 z KOK

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje na sportowo
Wakacje na sportowo

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia z nim wakacji.   Lipiec W każdy poniedziałek w...

Zamknij