Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z organizacją Festynu Pożegnanie Lata 2015 Starostwo Powiatowe w Kępnie informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym na ul. Walki Młodych w dniu 29 sierpnia 2015 r.

Utrudnienia mogą wystąpić w godzinach od 15.00 do 23.00. W związku ze zwiększonym natężeniem ruchu wzdłuż powyższej ulicy prosimy o korzystanie z parkingów przy kinie „Sokolnia”, Sądzie Rejonowym w Kępnie oraz na kępińskim Rynku. 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dożynki Wiejskie w Olszowie10
Dożynki Wiejskie w Olszowie

W niedzielę 23 sierpnia, o godz.14.00 mszą św w kościele parafialnym w Olszowie rozpoczęły się dożynki wiejskie. Po mszy św pięknie...

Zamknij