Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Ukradł telefon w urzędzie

Pod koniec tygodnia policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie powiadomieni zostali o kradzieży służbowego telefonu komórkowego w jednym z urzędów publicznych.

Ukraść go miał, podopieczny jednej z urzędniczek - mieszkaniec Kępna. Kobieta tylko na chwilę wyszła z biura i ten moment wystarczył, aby złodziej zabrał telefon, który właśnie ładował się w ładowarce.

Policjanci zatrzymali sprawce kradzieży telefonu. Usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie. 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
gok1
Nowa twarz sali GOK w Perzowie

11 marca odbyło się uroczyste  otwarcie wyremontowanej sali widowiskowej w perzowskim Gminnym Ośrodku Kultury, które połączone zostało z Dniem Kobiet,...

Zamknij