Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Uderzył w drzewo i zginął na miejscu

21 sierpnia br. około godz. 11.00 na drodze Domasłów – Perzów  doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że 26-letni kierowca VW, mieszkaniec gm. Syców, po wyjściu z łuku drogi, już na prostym odcinku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Auto dachowało. Siła uderzenia była ogromna. Pasażera, 32-latka z Sycowa znaleziono poza pojazdem, który z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca VW – 26-latek zmarł na miejscu.

wypadek-perzow-domaslow

Policjanci KPP Kępno, pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kępnie przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i wykonano dokumentacje fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić okoliczności wypadku. 

Opracowane na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Biesiada Trzcinicka3
Trzcinica: biesiadowali i grali w piłkę

W minioną sobotę 22 sierpnia w Trzcinicy odbyła się Pierwsza Biesiada Trzcinicka zorganizowana przez Sołtysa, Radnych i Radę Sołecką. Organizatorzy...

Zamknij