Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Uczniowie ZSS w Słupi wywalczyli medale

W dniu 15 kwietnia  na basenie OSiR w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu Stowarzyszenia „Sprawni Razem”.

W swoim drugim występnie na Mistrzostwach uczniowie ZSS Słupia wywalczyli aż 12 medali w tym 7 złotych i 5 srebrnych. Zostając tym samym najlepszą szkołą w Wielkopolsce w pływaniu. Jest to wielki sukces  uczniów ponieważ od trzech lat maja możliwość uczestnictwa w zajęciach na basenie. Podczas tego czasu dokonał się wielki progres. Determinacja i konsekwentna praca doprowadziły naszych uczniów na mistrzowski poziom. Sukces ten okupiony był wielkim wysiłkiem , wyrzeczeniami i sukcesywna pracą.

Medaliści Mistrzostw Województwa w Pływaniu:

Kacper Władkowski złote medale na 50 i 100 m stylem grzbietowym
Karolina Pawliczek srebrny i złoty medal na 50 i 100 m stylem klasycznym
Jessica Matusiewicz dwa złote medale na 50 i 100 m stylem klasycznym dziewczyn starszych
Artur Gruszka dwa srebrne medale na 50 i 100 m stylem grzbietowym
Karolina Marczak srebrny medal na 100 m stylem grzbietowym
Beniamin Kuch srebrny medal na 50 m stylem dowolnym
Złoty medal w sztafecie chłopców 4 x 50 m: Kacper Władkowski, Wojciech Kolebski, Sebastian Mączka, Artur Gruszka
Złoty medal w sztafecie dziewcząt 4×50 m: Angelika Cicha, Karolina Pawliczek, Wiktoria Gąszczak, Iwona Paprocka.

ZSS Słupia

Jeden z medalistów Kacper Władkowski zakwalifikowany został do reprezentacji Województwa i będzie reprezentował szkołę na Mistrzostwach Polski które odbędą się w Warszawie. Trzymamy kciuki za to niespotykane osiągnięcie w sporcie szkolnym.

Źródło: www.powiatkepno.pl/aktualnosci

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie placu zabaw w Trzebieniu
Otwarto plac zabaw w Trzebieniu

W dniu 22 kwietnia 2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw w Trzebieniu. Doposażenie placu zabaw zrealizowano z inicjatywy...

Zamknij