Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Uciekł z miejsca kolizji

Mieszkaniec gm. Bralin doprowadził do kolizji, uciekł z miejsca zdarzenia i uderzył w kolejny samochód. 

31 stycznia br. około godz. 16.20 w Chojęcinie Szum doszło do kolizji drogowej. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że na skrzyżowaniu ulic, 36-latek z gm. Bralin, kierujący volvo nie zachował ostrożności i uderzył w tył innego pojazdu – volkswagena. Za kierownicą vw siedział 35-latek z Kępna. Podczas wykonywania czynności i kontroli dokumentów obu kierowców, mundurowi ustalili, że 36-latek kierujący volvo chwilę wcześniej był sprawcą innej kolizji. Mężczyzna był wówczas w okolicach wiaduktu Bralin, gdzie uderzył w tył auta  37-latka z Kępna, kierowcę renault oraz w bariery ochronne. Sprawca uciekł z miejsca kolizji.

Teraz mężczyzna będzie miał skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie. Odpowie za dwie kolizje i ucieczkę z miejsca zdarzenia drogowego. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy. Wiadomo już, że sprawca był trzeźwy.

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSCN1190
Trzcinica: Planowanie działań sportowych

31 stycznia 2018 roku w Urzędzie Gminy Trzcinica odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji i klubów sportowych działających na terenie Gminy...

Zamknij