Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Uciekł z miejsca wypadku

Kierowca samochodu ciężarowego marki Mercedes wymusił pierwszeństwo, uderzył w osobówkę i odjechał z miejsca zdarzenia. 

13 września br. około godz. 15.00 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jankowy. Patrol Wydziału Ruchu Drogowego, który udał się na miejsce zdarzenia ustalił, że 45-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Mercedes, mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu prawidłowo w stronę Donaborowa, osobowemu peugotowi. W wyniku tego doszło do uderzenia w osobówkę. Kierowca, który spowodował zdarzenie nie zgłosił tego faktu służbom ratunkowym i odjechał z miejsca zdarzenia.

wypadek

Kierowca samochodu osobowego – 30-latek z gm. Kępno, wiózł z sobą dwie pasażerki – 33-latkę i 20-latkę, obie z gm. Kępno. Po przyjeździe Służb Ratunkowych obie kobiety zabrano do szpitala.

Policjanci WRD sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców – byli trzeźwi. Kierowca i pasażerki osobówki mieli dużo szczęścia i nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Przeciwko sprawcy zdarzenia zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie za rażące naruszanie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie kolizji drogowej. Kierowcy zatrzymano także uprawnienia do kierowania pojazdami.

wypadek-jankowy

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
policja
Stracił prawo jazdy

13 września br. około godz. 11 w Mroczeniu, patrol Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki Rover....

Zamknij