Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Turniej Tenisa Stołowego w Trzcinicy

16 kwietnia 2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyła się XIII edycja Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie i Wójta Gminy Trzcinica.

Początek turnieju zaplanowano na godz. 10:00, a uczestnicy zostali podzieleni na 2 kategorie wiekowe: młodzieżowa i seniorzy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali: z ramienia Policji w Kępnie sierż. Filip Ślęk, natomiast z ramienia Urzędu Gminy w Trzcinicy Dawid Gościniak. Zawody poprzedziły losowania grup i ustalenie systemu rozgrywek. Mecze grupowe grano do 2 wygranych setów do 11 punktów jednocześnie na 4 stołach, a w sędziowaniu rozgrywek pomagali sami zawodnicy. Mecze finałowe po fazie grupowej odbyły się do 3 wygranych setów. Wyniki przedstawiają się następująco:

Tenis ZST 1

Kategoria młodzieżowa:
I miejsce – Szymon Skotnik
II miejsce – Marcel Stanikowski
III Miejsce – Bartosz Chwał
IV miejsce – Michał Skąpski

Kategoria seniorzy:
I miejsce – Paweł Skotnik
II miejsce – Władysław Kącki
III Miejsce – Adrian Pałat
IV miejsce – Henryk Sibera

Rozgrywki podsumowali podinsp. Robert Ciesielski pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, młodszy aspirant Sebastian Skrobek Kierownik Posterunku Policji w Laskach i Grzegorz Hadzik Wójt Gminy Trzcinica, którzy wręczyli zwycięzcom nagrody, dyplomy i puchary. Gratulowali także wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju za sportową rywalizację i zaangażowanie, a także podziękowali pracownikom Zespołu Szkół w Trzcinicy za udostępnienie i przygotowanie sali gimnastycznej.

Tenis ZST 2 Tenis ZST 3

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Quick Park Kępno
Pepco w Quick Park Kępno

Quick Park w Kępnie, którego otwarcie jest zaplanowane na przyszły rok, kompletuje grono najemców. Salon o powierzchni blisko 600 m....

Zamknij