Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Turniej siatkówki w Trzcinicy

19 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyła się kolejna edycja Noworocznego Turnieju Siatkówki o puchar Wójta Gminy Trzcinica.

trzcinica-turniej-5Udział w nim wzięły 4 drużyny: MKS Ochędzyn, Volleyball Team Perzów, Team Kuźnica Trzcińska i KS Volley Trzcinica.

Na początku turnieju kapitanowie drużyn wzięli udział w losowaniu, które zadecydowało o kolejności rozegrania spotkań, a grano systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów. Zawody sędziował Dawid Smaga. Podczas całego turnieju panowała przyjazna atmosfera, a wynikało to z faktu, że wielu zawodników z poszczególnych drużyn zna się doskonale z różnych innych rozgrywek. Pomimo tego nie zabrakło zaciętości i sportowej rywalizacji. W tegorocznej edycji udział wzięły 2 zawodniczki – Daria Tyc i Natalia Garsztkowiak, które reprezentowały drużynę z Ochędzyna i wywalczyły na boisku wiele cennych punktów. Najlepsza w turnieju okazała się drużyna KS Volley Trzcinica, która zwyciężyła wszystkie sety i mecze. Najbardziej emocjonujące było jednak ostatnie spotkanie, w którym zmierzyły się ze sobą drużyny z Perzowa i Kuźnicy Trzcińskiej, a wynik tego pojedynku zadecydował ostatecznie o 2 miejscu w turnieju. Lepsza w tie-breaku i tej rywalizacji okazała się drużyna Team Kuźnica Trzcińska.
Wyniki turnieju:
I miejsce – KS Volley Trzcinica
II miejsce – Team Kuźnica Trzcińska
III miejsce – Volleyball Team Perzów
IV miejsce – MKS Ochędzyn
Na zakończeniu turnieju Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik pogratulował wszystkim uczestnikom i życzył sportowych sukcesów oraz wręczył pamiątkowe dyplomy i puchary.

 trzcinica-turniej-2 trzcinica-turniej-3trzcinica-turniej-4

 

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
ARiMR
Zaproszenie na spotkanie dla rolników

W ramach cyklu spotkań z rolnikami i mieszkańcami wsi organizowanych pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego pn. "Wspólnie dla wielkopolskiej wsi" 27.02.2017r....

Zamknij