Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Zebrania sprawozdawcze OSP

Styczeń i luty to miesiące, w których odbywają się tradycyjnie zebrania sprawozdawcze OSP z terenu Gminy Trzcinica.

24 lutego 2018 roku odbyło się takie zebranie w Kuźnicy Trzcińskiej. Natomiast wcześniej odbyły się zebrania w OSP w Aniołce Pierwszej (7 stycznia), OSP w Smardzach (13 stycznia), OSP Wodziczna (20 stycznia). W lutym swoje zebrania miały OSP Laski (3 lutego), OSP Piotrówka (10 lutego) i OSP Pomiany (17 lutego). Natomiast OSP Trzcinica takie zebranie planuje na 3 marca 2018 roku.

IMG_20180210_185654

Każde z tych zebrań było okazją do podsumowania działalności szkoleniowej w zakresie przygotowania do działań ratowniczych i przeciwpożarowych. Omówiono także działalność w zakresie podejmowanej współpracy z organizacjami i na rzecz lokalnych społeczności. Odrębnym punktem były sprawozdania finansowe za 2017 rok. Swoje opinie wyrażały także Komisje Rewizyjne. Omówiono ponadto plany i zamierzenia na 2018 rok. Obecny w trakcie wszystkich zebrań Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik i jednocześnie Wiceprezes Zarządu Powiatowego OSP RP podziękował Zarządom oraz wszystkim Druhom za kolejny rok działalności na rzecz mieszkańców Gminy Trzcinica. Podziękował także za udział we wszystkich działaniach dotyczących szkolenia i doskonalenia umiejętności ratowniczych i przeciwpożarowych służących poprawie bezpieczeństwa. Zwrócił uwagę na zaangażowanie i pomoc w organizacji imprez gminnych i lokalnych.

IMG_20180224_191325_1

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rafał-Ziemkieiwcz-Kępno-dom-katolicki (7)
Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem

Rafał Ziemkiewicz po raz kolejny odwiedził Kępno. W sobotę 24 lutego w domu Katolickim w Kępnie za pośrednictwem Stowarzyszenia Kalisz,...

Zamknij