Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: zaświadczenia dla przyszłych radnych

25 listopada 2014r. w Urzędzie Gminy w Trzcinicy odbyło się pierwsze spotkanie osób wybranych do Rady Gminy Trzcinica oraz Wójta .

Spotkanie poprowadził Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej Henryk Szajdak. Celem spotkania było wręczenie zaświadczeń o wyborze na Radnych Gminy Trzcinica. Zaświadczenia odebrali: Bartkowiak Anna z Kuźnicy Trzcińskiej, Bednarek Kazimierz z Ignacówki Pierwszej, Hojka Grzegorz z Wodzicznej, Maryniak Stanisław ze Smardz, Mikołajczyk Zdzisław z Trzcinicy, Oleś Mateusz z Lasek, Ostrowski Krzysztof z Trzcinicy, Parzonka Danuta z Pomian, Podejma Zygmunt z Lasek, Polowy Stanisław z Trzcinicy,  Perlitius Irena z Piotrówki, Szar Jan z Trzcinicy, Waloszczyk Krzysztof z Borku, Wielgosz Łukasz z Lasek, Żłobiński Janusz z Lasek. Również Grzegorz Hadzik otrzymał zaświadczenie o wyborze na Wójta Gminy Trzcinica.

Trzcinica-wręczono zaświadczenia

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej pogratulował zebranym zdobycia zaufania i życzył owocnej pracy na rzecz mieszkańców Gminy Trzcinica.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kino za Rogiem
Kino za Rogiem: nowy repertuar

Kępiński Ośrodek Kultury przygotował nowy repertuar filmowy na grudzień. Oferta jest tak zróżnicowana, że każdy może znaleźć coś dla siebie....

Zamknij