Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Zaproszenie na wystawę

Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy serdecznie zaprasza na wystawę witraży, fotografii i obrazów pt. „Chrzcielnice”. Można ją oglądać od 1 do 24 sierpnia w godzinach otwarcia biblioteki.

trzcinica-wystawa-1Ekspozycja wypożyczona została z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Prezentuje ona  najpiękniejsze chrzcielnice znajdujące się w świątyniach położonych na Szlaku Piastowskim (Polska, Niemcy, Węgry). Wystawa swoją inaugurację miała w Bibliotece Miasta Gniezna z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski. Jest to kolejna inicjatywa GBP w Trzcinicy, która spełnia także rolę centrum kulturalnego.

trzcinica-wystawa-2 (2) trzcinica-wystawa-2 trzcinica-wystawa-4 trzcinica-wystawa-5

 

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
trzcinica-gazociag-3
Trzcinica: Budowa gazociągu

27 lipca 2016 roku Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik spotkał się z pracownikami wykonującymi prace ziemne i montażowe gazociągu, które...

Zamknij