Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Turniej piłkarski na Orliku

3 maja 2018 r. na Orliku w Trzcinicy odbył się turniej piłki nożnej.

Za jego przygotowanie i przeprowadzenie odpowiadał Pan Dariusz Piędzioch Animator sportu.

Rozgrywki zostały zaplanowane i rozpoczęły się w godzinach popołudniowych o 14:00, a udział w nich wzięły 4 drużyny w kategorii wiekowej Orlików.

Były to: Wielkopolanin Siemianice, Agroplon Głuszyna, AP Funball Kluczbork i GKS Trzcinica. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym – mecz i rewanż. Łącznie odbyło się 12 spotkań, a każde z nich trwało 1×10 minut. W sędziowaniu zawodów zaangażowani byli i pomagali trenerzy wszystkich drużyn biorących udział w turnieju.

1. Turniej 2018

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna z Siemianic, drugie miejsce przypadło gospodarzom turnieju z Trzcinicy, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Kluczborka. Wybrano również najlepszego bramkarza turnieju (Kacper Wróbel – Agropol Głuszyna), zawodnika turnieju (Marek Maruska – AP Funball Kluczbork) i króla strzelców (Marcel Stanikowski Wielkopolanin Siemianice). Rozgrywkom na Orliku przyglądał się Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz licznie przybyli rodzice zawodników. Dla uczestników przewidziano puchary i dyplomy, najważniejsza jednak w tym dniu była dobra zabawa i aktywność sportowa.

2. Turniej 2018 3. Turniej 2018 4. Turniej 2018

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSCN1514
Laski: Obchody Dnia Strażaka

W Gminie Trzcinica obchodzono Dzień Strażaka. 3 maja 2018 r. w Laskach odbyły się uroczystości Dnia Strażaka, które rozpoczęły się...

Zamknij