Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Sukcesy Michała Głowika

Michał Głowik zawodnik klubu Car-Pack Team Sokół Bralin mieszkaniec Trzcinicy w ostatnim czasie nie próżnował.

Zaczął wyścigi organizowane przez Sudecką Młodzieżową Ligę Sportową, której starty odbywają się w Szklarskiej Porębie, lecz każdy w innej części miasta. Są to cztery wyścigi zaliczane do klasyfikacji generalnej. I tak Szklarska Poręba – Czerwonak zajął III miejsce, Szklarska Poręba-Chatka Robaczka IV miejsce. W międzyczasie Michał brał udział w wyścigu rodzinnym „Ojcowie na start” we Wrocławiu, gdzie wraz ze swoim tatą zajęli I miejsce. W maratonie Bike Atelier w Tychach był IV. W 22 wyścigu rowerów górskich w Jaworznie zajął II miejsce. W tym roku nie ominął również XXII Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2016. Cztery najlepsze punktowane starty zaliczane są do pucharu w finale Mistrzostw Polski:- Olkusz II miejsce – Bytom I miejsce. W II Memoriale im. Marka Malika MTBXCO Pieczyska Michał zajął I miejsce, natomiast drużynowo III miejsce. Dalsze wyścigi przed Michałem, który dzieli swą pasję z zabawą i rywalizacją sportową.
Jak dodaje Wójt Gminy Grzegorz Hadzik: gratuluję osiągnięć i sukcesów Michałowi, jego postawa i zaangażowanie jako sportowca zasługuje na pochwałę.

trzcinica-wyscigi-1 trzcinica-wyscigi-2 trzcinica-wyscigi-3

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
trwa budowa żlobka 1
Perzów: Trwa budowa żłobka

Prace na budowie żłobka idą pełną parą, a postępy widać gołym okiem. Co najważniejsze wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem...

Zamknij