Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Spotkanie z rzeźbiarzem

18 lutego w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbyło się spotkanie z rzeźbiarzem Grzegorzem Michlakiem.

Rzeźbiarz chętnie opowiedział o tym jak narodziła się jego pasja, jak wykonuje swoje rzeźby. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały pana Grzegorza oraz podziwiały narzędzia i rzeźby, które przyniósł do przedszkola.

Trzcinica: Spotkanie przedszkolaków z rzeźbiarzem Grzegorzem MichlakiemNajmłodsi z nieukrywanym zachwytem obserwowali jak rzeźbiarz w trakcie spotkania wykonał rzeźbę, którą na pamiątkę przekazał dzieciom.

Grzegorz MichlakGrzegorz Michlak to otwarty i pełen pozytywnej energii człowiek. Spotkanie z nim pokazało dzieciom, że posiadanie prawdziwej pasji może nie tylko pomóc zapomnieć o codziennych troskach, ale także być szansą na zebranie niezapomnianych doświadczeń i poznanie niezwykłych ludzi.

Trzcinica: Spotkanie przedszkolaków z rzeźbiarzem Grzegorzem MichlakiemTrzcinica: Spotkanie przedszkolaków z rzeźbiarzem Grzegorzem Michlakiem

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs na ozdoby wielkanocne
KOK organizuje konkurs

Kępiński Ośrodek Kultury organizuje konkurs na najpiękniejsze ozdoby wielkanocne.

Zamknij