Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: rywalizowali w Turnieju Tenisa Stołowego

26 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy rozegrano X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie i Wójta Gminy Trzcinica.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy rywalizowali w 3 kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i najliczniejsza grupa seniorów. Łącznie udział wzięło 33 uczestników.

X Turniej tenisa Stołowego 2015

Organizacyjnie turniej został przygotowany przez byłego Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kępnie Ireneusza Lewickiego oraz pracownika Urzędu Gminy w Trzcinicy Dawida Gościniaka. W jego przeprowadzeniu pomagali również Jarosław Czajkowski nauczyciel wychowania fizycznego i Dawid Albert animator sportu.
Turniej rozpoczął się o godzinie 10:00, a uczestnicy zostali powitani przez nadkom. Roberta Ciesielskiego i Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika. O systemie rozgrywek zadecydowano w dniu zawodów po przyjęciu wszystkich zgłoszeń zawodników. W każdej kategorii mecze rozgrywano w grupach (grano każdy z każdym do 2 wygranych setów), a następnie po rozegraniu fazy grupowej do dalszych rozgrywek kwalifikowało się 2 pierwszych zawodników z poszczególnych grup, którzy następnie grali ze sobą systemem pucharowym do 3 wygranych setów. Na zakończeniu rozgrywek mecz pokazowy rozegrały 2 uczestniczki turnieju: Angelika Klimek i Julia Skwarek.
Zwycięzcy rozgrywek otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody, które zostały wręczone przez Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie podinsp. Waldemara Tyrańskiego i Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika. Komendant Powiatowy Policji w Kępnie i Wójt Gminy Trzcinica na zakończeniu turnieju pogratulowali wszystkim uczestnikom, wyrazili duże zadowolenie z poziomu rozgrywek, podziękowali także za pomoc w organizacji i udostępnieniu pomieszczeń dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół w Trzcinicy. Podziękowano także sponsorom turnieju Marcinowi Gatnerowi – Firma „Janmar Centrum” i Stanisławowi Parzonce – Firma „Drewpol”.

X Turniej Tenisa Stołowego 2015

Wyniki turnieju w kategorii szkoła podstawowa 

I miejsce – Piotr Klimek
II miejsce – Maciej Klimek
III miejsce – Bartosz Górecki

Wyniki turnieju w kategorii gimnazjum:

I miejsce – Angelika Klimek
II miejsce – Paweł Skotnik
III miejsce – Robert Walery

Wyniki turnieju w kategorii seniorzy:

I miejsce – Jan Kasendra
II miejsce – Karol Młot
III miejsce – Michał Gola

 X Turniej Tenisa Stołowego 2015

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
turniej siatkonogi w Trzcinicy
Turniej siatkonogi w Trzcinicy

25 kwietnia na boisku wielofunkcyjnym ”Orlik” w Trzcinicy rozegrano kolejny już turniej siatkonogi. Został on przygotowany i przeprowadzony przez Animatorów...

Zamknij