Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Rozpoczęto budowę bieżni

Rozpoczęła się budowa bieżni lekkoatletycznych wraz ze skoczniami do skoku w dal w Zespole Szkół w Laskach i Zespole Szkół w Trzcinicy. Prace wykonuje Firma Handlowo – Usługowa Rotoprofi za łączną kwotę 133 762,93 zł z czego prawie 50% pochodzi z dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej.

trzcinica-2Zdj. Prace na terenie Zespołu Szkół w Trzcinicy

trzcinica-1Zdj. Prace na terenie Zespołu Szkół w Laskach.

W wyniku prac powstaną wykonane bieżnie w nowoczesnej technologii antyurazowej (2-torowe o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej o długości 60m z odcinkiem do wyhamowania). Uzupełnieniem tych urządzeń są skocznie w dal. Planowane zakończenie prac to czerwiec br. Jak dodaje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik – Wykonane inwestycje poprawią warunki uprawiania sportów lekkoatletycznych w obu Zespołach Szkół oraz służyć będą mieszkańcom.

 

 

 

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
trzcinica-5
Halowy Turniej Orlików w Trzcinicy

11 marca w sali Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się Turniej Piłki Nożnej Orlików o puchar Wójta Gminy Trzcinica. Współorganizatorem...

Zamknij