Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Powstaną nowe place zabaw

12 kwietnia 2018 roku zawarta została umowa w ramach zadania „Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica” na wykonanie placów zabaw w miejscowości Laski i Trzcinica.

Wykonawcą prac będzie P.P.H.U. „JOKPOL” Józef Kołodziej a ich zakończenie planowane jest w terminie do 16 lipca 2018 roku. W Laskach plac zabaw zlokalizowany będzie w obrębie stadionu sportowego, a w Trzcinicy w sąsiedztwie „Orlika”.
Na powyższe zadanie Gmina Trzcinica organizowała pięć przetargów,
w tym w dwóch nie zgłosił się żaden wykonawca a w dwóch oferty przekraczały możliwości finansowe, dopiero piąty przetarg, w którym uczestniczyło pięć firm, przyniósł rozstrzygnięcie.
Na zadanie „Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica” udało się pozyskać środki Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 118 316 złotych. Wartość całkowita zadania, w ramach którego powstaną place zabaw w Laskach i Trzcinicy oraz altany grillowe w Pomianach i Teklinie to 192 947 złotych.

DSCN0006

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
316-209770
Sierżant Pyrek odwiedził dzieci

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, przy wsparciu maskotki wielkopolskiej Policji - „Sierżanta Pyrka”, w miniony czwartek tj. 12...

Zamknij