Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Podsumowanie sezonu GKS

15 grudnia w Domu Ludowym w Trzcinicy odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu piłkarskiego GKS Trzcinica, a tym samym świąteczne spotkanie zawodników, trenerów, działaczy oraz rodziców i opiekunów młodych zawodników z Trzcinicy.

GKS1Spotkanie otworzył prezes klubu January Fusek, który podsumował tegoroczne osiągnięcia, dlatego też nie zabrakło wyróżnień i drobnych upominków. W spotkaniu uczestniczył również sołtys Trzcinicy Krzysztof Ostrowski, ks. kanonik Wiesław Cieplik proboszcz parafii z Trzcinicy, który aktywnie zaangażowany jest w szkoleniu grup młodzieżowych oraz Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, który podziękował za podjęte działania i zaangażowanie w krzewieniu kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Trzcinica.

GKS2 GKS3 GKS4 GKS51

Updated: 4 stycznia 2019 — 11:15
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSCN0032
Inwestycje w Trzcinicy

Gmina Trzcinica zakończyła inwestycję budowy wodociągu i kanalizacji sanitarnej w Trzcinicy na ulicy Spokojnej. Zadanie to związane jest z zapewnieniem...

Zamknij