Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Oświetlenie uliczne i drogowe

Gmina Trzcinica uczestniczy w pracach grupy zakupowej energii elektrycznej.

Grupa zakupowa składa się z samorządów lokalnych oraz Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe. Rozstrzygnięty został przetarg na zakup energii elektrycznej, która wykorzystywana będzie w urządzeniach stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, Domach Ludowych oraz obiektach sportowych, oświatowych, komunalnych i kulturalnych. Nie rozstrzygnięto natomiast przetargu na oświetlenie uliczne i zostanie on ponowiony przez lidera grupy zakupowej Oświetlenie Uliczne i Drogowe.
Rozstrzygnięcie tego drugiego przetargu da możliwość dokonania analizy długości oświetlenia nocnego na terenie Gminy Trzcinica w tym jego ewentualnego wydłużenia.

oświetlenie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
TKKF-logo
XXIV Mistrzostwa w „DUATHLONIE” za nami

W dniu 22 września 2018 roku o godz. 14.oo na terenie ulic Kępna zorganizowano po raz XXIV Mistrzostwa w „DUATHLONIE”...

Zamknij