Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Zebrania OSP

Rozpoczęły się zebrania Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Trzcinica.


Dobiega końca okres 5 lat od poprzednich wyborów władz Ochotniczych Straży Pożarnych. W poszczególnych jednostkach odbywają się zebrania sprawozdawczo-wyborcze. Przedstawiane są sprawozdania prezesów, naczelników, skarbników. Komisje Rewizyjne składają wnioski o udzielenie absolutorium. Zebrania są okazją do zgłaszania uwag i wniosków, ustala się plany na przyszłość w tym na bieżący, 2016 rok.

Pierwsze zebranie odbyło się 9 stycznia w Laskach. W trakcie jego trwania udekorowano odznakami zasłużonych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Prezesem OSP w Laskach wybrany został Druh Jerzy Szyc.

Zebrania OSP w gminie Trzcinica

16 stycznia spotkali się druhowie w Piotrówce. Tutaj prezesem został Druh Jerzy Kwaśniak.

Zebrania OSP w gminie Trzcinica

Kolejne zebranie 17 stycznia zorganizowane zostało w Aniołce Pierwszej. Prezesem został Druh Grzegorz Podgórski. Druhowie z Aniołki Pierwszej zgłosili chęć zorganizowania w bieżącym roku Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

Zebrania OSP w gminie TrzcinicaNa 23 stycznia zaplanowane jest zebranie OSP w Pomianach.

Jak dodaje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik - Chciałbym podziękować zarządom, prezesom, naczelnikom i poszczególnym druhom za kolejny okres pracy na rzecz środowiska lokalnego i Gminy Trzcinica.
Dziękuję za udział w szkoleniach, ćwiczeniach, zawodach sportowo-pożarniczych i ciągłe podnoszenie swej sprawności bojowej dzięki czemu czujemy się bezpieczni. Bierzecie udział w akcjach narażając się na niebezpieczeństwo. Dziękuję za troskę o powierzony sprzęt i obiekty. Doceniam pracę z młodzieżą oraz zaangażowanie w organizację jej szkolenia. Bardzo ważne jest także to, iż jednostki OSP uczestniczą aktywnie w życiu swoich miejscowości oraz Gminy Trzcinica. Zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie w przygotowaniu oraz w trakcie imprez, uroczystości i innych wydarzeń.

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zaproszenie na promocję książki "Historia Związku Młodzieży Wiejskiej w południowej Wielkopolsce" pod redakcją Mirosława Łapy
Zaproszenie na promocję książki o ZMW

29 stycznia 2016 r. odbędzie się spotkanie promocyjne książki pt.: „Historia Związku Młodzieży Wiejskiej w południowej Wielkopolsce” pod redakcją Mirosława...

Zamknij