Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: odnawialne źródła energii

Gmina Trzcinica jako Lider projektu „Wytwarzanie i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych w partnerstwie gmin” dostarczyła do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odpowiednią dokumentację.

Wniosek dotyczący Gmin Perzów, Rychtal i Trzcinica w wersji elektronicznej został zarejestrowany w systemie 31 sierpnia 2017 a następnie uzupełniony o wersję papierową. Wnioskowana wartość dofinansowania to 8 893 355,97 złotych a całkowita 11 648 704,80 złotych. W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia projekt realizowany byłby w latach 2018-2019 i dotyczyłby 478 gospodarstw domowych w tym 127 w Gminie Perzów 142 w Gminie Rychtal i 209 w Gminie Trzcinica.
Jak podsumowuje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik dobiegła końca wspólna praca związana z przygotowaniem wniosku wraz wieloma załącznikami. Dziękuję za zaangażowanie w jej opracowanie pracownikom poszczególnych Urzędów Gmin a także samym mieszkańcom. Bardzo duży wysiłek organizacyjny i dokumentacyjny dobiegł końca, teraz czekamy na wyniki oceny formalnej a następnie merytorycznej.

imga

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
dscn1034
Trzcinica: nauczyciele awansowali

W dniu 25 sierpnia 2017 r. w Urzędzie Gminy Trzcinica odbyły się egzaminy dla nauczycieli kontraktowych ubiegających się o nadanie...

Zamknij