Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Modernizacja stadionów sportowych

W bieżącym roku zaplanowano wykonanie utwardzenia kostką betonową placów przy stadionie w Trzcinicy oraz stadionie w Laskach.

Pierwsze z nich dofinansowane jest w ramach zadania „Modernizacja stadionu sportowego w Trzcinicy” w ramach konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. To zadanie jest już realizowane. W część prac zaangażowali się mieszkańcy, co związane jest z zasadami realizacji projektu. Gmina Trzcinica na ten cel pozyskała dotację w kwocie 24 856 złotych z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.
Natomiast przy stadionie w Laskach podobne prace zostaną zrealizowane z dofinansowaniem wyodrębnionych w budżecie Gminy Trzcinica środków funduszu sołeckiego. Wykonane zostały też kolejne prace niwelacyjne terenu.

DSCN2741

Updated: 8 sierpnia 2018 — 14:29
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje z Muszkieterami _ 2
Dzieci z Kępna pojadą na „Wakacje z Muszkieterami”

Dzięki III edycji akcji charytatywnej ,,Wakacje z Muszkieterami” pięcioro dzieci z miejscowości Kępno wyjedzie 12 sierpnia na bezpłatne kolonie do...

Zamknij