Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Michał Zawadka w bibliotece

8 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy gościliśmy niezwykłego mówcę inspiracyjno – motywacyjnego, Mistrza Polski Przemówień Publicznych – Michała Zawadkę, który przeprowadził warsztaty motywacyjne zatytułowane ,,Chcę być kimś”, skierowane do uczniów z Gimnazjum w Trzcinicy.

trzecinica-biblioteka-1

Autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży przybył do biblioteki na zaproszenie dyrektor książnicy Renaty Gość. Michał Zawadka jest absolwentem Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie, w Mowie i na Piśmie oraz członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International. Pisarz został doceniony i w 2013 r. nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY.
Autor przeprowadził wspaniałe warsztaty, w niezwykły i wyjątkowy sposób docierając do młodzieży. Uczestnicy spotkania nauczyli się doceniać własne ,,ja”, dowiedzieli się, jak bronić swoich praw i przekonań i jak osiągać zamierzone cele, pokonując przeciwności losu. Mówca podzielił się z młodzieżą własnymi doświadczeniami, aby jeszcze lepiej zmotywować ich do działania.
Za przeprowadzenie wyjątkowego spotkania, dyrektor biblioteki Renata Gość podziękowała autorowi miłym słowem oraz kwiatami. Po skończeniu warsztatów, uczestnicy mieli okazję nabycia motywacyjnych książek pisarza ze specjalną dedykacją.

trzecinica-biblioteka-2 trzecinica-biblioteka-3 trzecinica-biblioteka-4 trzecinica-biblioteka-5

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
grebanin-sp-2
Grębanin: Gminny Miniturniej Matematyczny

9 maja 2017r. na sali OSP w Grębaninie odbył się I Gminny Miniturniej Matematyczny dla klas IV-VI szkół podstawowych Gminy...

Zamknij