Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Dowóz dla uczniów w nowym roku szkolnym

Gmina Trzcinica ogłosiła przetarg na dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Laskach i Zespołu Szkół w Trzcinicy. Wpłynęły 3 oferty, których wartość wyniosła od 150 873,84 złotych do 218 186,78 złotych.

Usługa obejmuje całoroczny dowóz uczniów do obu Zespołów Szkół w okresie  wrzesień 2014 do czerwiec 2015. Przetarg wygrała firma Usługi Transportowe – Przewóz Osób Tomasz Sarnowski Baranów. Całoroczny koszt będzie niższy o około 14% w stosunku do roku ubiegłego. Natomiast dowóz uczniów niepełnosprawnych prowadzony będzie w oparciu o własny BUS, dostosowany do takiego przewozu. Pojazd, który otrzymano z dofinansowaniem PFRON w ciągu dwóch lat eksploatacji przyniósł duże oszczędności w porównaniu do pojazdów wynajmowanych. Było to dobre rozwiązanie nie tylko pod względem zapewnienia dowozu, ale także pod względem ekonomicznym.

Bus dla osób niepełnosprawnych

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Leszek Dąbrowski
Kolejna wyprawa „Przyjaciela Kępna”

Pasjonat wypraw rowerowych, obdarzony tytułem  „Przyjaciel Kępna”, Leszek Dąbrowski powrócił z kolejnej ze swych eskapad. Tym razem na dwóch kółkach wyruszył...

Zamknij