Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Trzcinica: Dowóz dla uczniów w nowym roku szkolnym

Gmina Trzcinica ogłosiła przetarg na dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Laskach i Zespołu Szkół w Trzcinicy. Wpłynęły 3 oferty, których wartość wyniosła od 150 873,84 złotych do 218 186,78 złotych.

Usługa obejmuje całoroczny dowóz uczniów do obu Zespołów Szkół w okresie  wrzesień 2014 do czerwiec 2015. Przetarg wygrała firma Usługi Transportowe – Przewóz Osób Tomasz Sarnowski Baranów. Całoroczny koszt będzie niższy o około 14% w stosunku do roku ubiegłego. Natomiast dowóz uczniów niepełnosprawnych prowadzony będzie w oparciu o własny BUS, dostosowany do takiego przewozu. Pojazd, który otrzymano z dofinansowaniem PFRON w ciągu dwóch lat eksploatacji przyniósł duże oszczędności w porównaniu do pojazdów wynajmowanych. Było to dobre rozwiązanie nie tylko pod względem zapewnienia dowozu, ale także pod względem ekonomicznym.

Bus dla osób niepełnosprawnych

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Leszek Dąbrowski
Kolejna wyprawa „Przyjaciela Kępna”

Pasjonat wypraw rowerowych, obdarzony tytułem  „Przyjaciel Kępna”, Leszek Dąbrowski powrócił z kolejnej ze swych eskapad. Tym razem na dwóch kółkach wyruszył...

Zamknij