Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Tanecznie i sportowo w Bralinie

Jak co roku Świetlica „Tęcza” w Bralinie przygotowała ciekawy i urozmaicony program zajęć na czas ferii zimowych.

Chętnych do zabawy i odpoczynku w świetlicy zgłosiło się ponad 100 dzieci.

Uczestnikom zaoferowano zajęcia taneczne przeprowadzone przez Glam Dance Studio Ewelina Łachaj. Dzieci poznawały pod fachowym okiem instruktorki arkana nowoczesnych tańców, z radością i ochotą wykonując każde polecenie, ruch i mimikę prowadzącej zajęcia. Te zajęcia taneczne proponowane dzieciom to spora zachęta do dalszej nauki i kontynuacji niełatwej sztuki tańca.

Ferie Bralin Tęcza

Z bardzo wielkim zainteresowaniem spotkały się także zaproponowane warsztaty Sekcji Karate Shotokan „Kaminari” Łukasza Lulka. Sposób prowadzenia zajęć i bardzo miły acz stanowczy przekaz instruktorski spowodował, iż w jego zajęciach uczestniczyła spora grupa dzieci.

Ferie Bralin Tęcza

Zajęcia taneczne i karate mają być prowadzone także po feriach. Już w najbliższym czasie mają odbyć się spotkania z rodzicami dzieci uczestniczących w powyższych zajęciach odnośnie kontynuowania tej formy spędzania czasu wolnego.

W czasie ferii urozmaicono dzieciom także czas projekcją super produkcji pt.: „Czarownica” z Angeliną Jolie w roli głównej.

Na zakończenie ferii zimowych w „Tęczy” odbyło się bardzo miłe spotkanie dzieci z władzami samorządowymi naszej gminy, w czasie którego wręczono wszystkim uczestnikom słodkie niespodzianki.

ferie-bralin4

Dodajmy też, iż akcją Ferie Zimowe 2015 w Świetlicy „Tęcza” w Bralinie objęte były wszystkie chętne dzieci z terenu całej gminy Bralin. Zapewniono wszystkim codzienny bezpłatny dowóz i odwóz z każdej miejscowości. Całością organizacyjną akcji ferii zimowych zajęła się wychowawczyni świetlicy Marta Kaczmarek i kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Sławomir Bąk.

Ferie Bralin Tęcza

Opracowano na podstawie materiałów UG Bralin.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Warsztaty haftu - Kępno
Warsztaty Ariadny

W Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyły się warsztaty haftu koronki weneckiej, w których wzięło udział 18 pań. Haft wenecki...

Zamknij