Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Świba: Wyróżnienie w konkursie

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłosił konkurs “ Bądź EKO, działaj EKO” na temat “ Walki ze smogiem” .

Celem Konkursu była edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody. W Konkursie mogły wziąć udział dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów ogólnokształcących, techników i zasadniczych szkół zawodowych z terenu Wielkopolski. Polegał on na wykonaniu przez przedszkolaków oraz dzieci z klas I-III rysunku plastycznego. Termin składania prac konkursowych był do dnia 20.10.2017r., a rozstrzygnięcie Konkursu do końca listopada 2017 r.
 W Konkursie tym wzięły również udział dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Świbie. Z pośród wykonanych pięknie przez nich prac, które zostały wysłane do Departamentu Edukacji i Nauki w Poznaniu, jako jedyna z powiatu kępińskiego zdobyła wyróżnienie Bianka Paprocka, 6-latka, która na swój sposób poprzez rysunek pokazała nam jak możemy “walczyć ze smogiem”. Dzięki temu oprócz upominków otrzymała również dyplom za wyróżnienie w kategorii przedszkola i szkoły podstawowe klas I-III.
Gratulujemy Biance i życzymy dalszych sukcesów.

SP

Bianka

 

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
plakat jpg
Kępno: Poczytaj mi mamo… w nosidle!

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza na spotkanie, podczas którego fizjoterapeutka i doradca noszenia dzieci w chuście Hanna Tomalik oraz...

Zamknij