Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Świba: Szkoła edukuje o GIODO

Szkoła Podstawowa w Świbie w bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.

1
Jest to już IX edycja programu, którego celem jest poszerzenie oferty edukacyjnej szkół o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.
Realizacja Programu podzielona jest na etapy:
1. Przeszkolenie i wyposażenie Koordynatorów Programu w pakiety edukacyjne /Urząd Ochrony Danych Osobowych
2. Szkolenia rad pedagogicznych /Koordynatorzy Programu
3. Zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne oraz wydarzenia tematyczne w szkołach – w tym obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych
4. Podsumowanie i ewaluacja – raporty i spotkanie podsumowujące uczestników Programu.
Organizatorem Programu jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a partnerem wspierającym jest Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Program w roku szkolnym 2018/2019 realizowany jest w celu upowszechnienia wiedzy o ochronie danych osobowych i prawa do prywatności wśród uczniów i nauczycieli w okresie od 3 września 2018 roku do 31 sierpnia 2019 roku.

3

Updated: 9 listopada 2018 — 22:43
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
X_dni_gminy_2
Nowy sprzęt plenerowy jeszcze w tym roku

Gmina Trzcinica uchwałą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego otrzyma pomoc finansową w ramach VI edycji konkursu „Odnowa wsi szansą dla aktywnych sołectw”....

Zamknij